Pobierz aplikację Fusionsolar Instalacje Fotowoltaiczne małopolska śląsk fotowoltaika

fusion solar aplikacja

A także monitoring instalacji wraz podzespołami, takimi jak falowniki, optymalizatory, liczniki energii, magazyny energii, z dostępem do charakterystyk dziennych, miesięcznych https://www.wallstreetacademy.net/chiny-czerpia-korzysci-gospodarcze-ze-swojej-polityki-covid-19/ i rocznych. Systemy magazynowania energii przechowują wygenerowany przez fotowoltaikę prąd, który można bez większych strat wykorzystać w nocy lub w deszczowy dzień.

  1. Po zalogowaniu, otworzy się okno z listą dostępnych dla użytkownika instalacji fotowoltaicznych.
  2. Systemy magazynowania energii przechowują wygenerowany przez fotowoltaikę prąd, który można bez większych strat wykorzystać w nocy lub w deszczowy dzień.
  3. Witamy na stronie firmy POLSKA ENERGIA SP.K.
  4. Aplikacja umożliwia bardzo szeroki dostęp do parametrów pracy urządzeń z punktu widzenia instalatora i serwisu.
  5. Szczegółowe dane instalacji oraz charakterystyki pracy dostępne są po kliknięciu w wybraną instalację na liście.

Po zalogowaniu, otworzy się okno z listą dostępnych dla użytkownika instalacji fotowoltaicznych. Klienci indywidualni najczęściej mają dostęp do jednej, własnej instalacji PV. Deweloper (Huawei International CO.Limited) wskazał, że zasady ochrony prywatności w aplikacji mogą obejmować opisane poniżej metody przetwarzania danych. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z zasadami ochrony prywatności dewelopera. Szczegółowe dane instalacji oraz charakterystyki pracy dostępne są po kliknięciu w wybraną instalację na liście.

Pobierz aplikację Fusionsolar

Podobnie jak dla wersji przeglądarkowej, przy nowej instalacji fotowoltaicznej, dane do zalogowania zostaną przesłane e-mailem po utworzeniu konta użytkownika przez instalatora. Użytkownik w e-mailu otrzyma Nazwę oraz Hasło startowe do pierwszego zalogowania. Po wpisaniu tych danych w pierwszym logowaniu, system poprosi Sterling jest zgryźliwy przed BOE o podanie nowego hasła dostępowego, które będzie hasłem stałym użytkownika, umożliwiającym następne logowania. Niezbędna jest również akceptacja polityki prywatności. Jeśli masz problem lub pytanie dotyczące instalacji fotowoltaicznej lub konta do aplikacji skontaktuj się z firmą, która wykonała Twoją instalację.

fusion solar aplikacja

Aplikacja umożliwia bardzo szeroki dostęp do parametrów pracy urządzeń z punktu widzenia instalatora i serwisu. Łącznie z możliwością wykonania zdalnych aktualizacji falowników i urządzeń komunikacyjnych podłączonych do internetu. Wyświetlane w aplikacji grafiki oraz  animacje zależą od zastosowanych w instalacji dodatkowych podzespołów, m.in. Licznika energii, magazynu energii LUNA2000, czy SmartLoggera. Po zarejestrowaniu konta można przejść do zalogowania się.

Magazyn energii elektrycznej Smart String ESS

Na tej stronie staramy się umieszczać informacje, aktualności i linki związane z aplikacją Fusionsolar, jednak pomoc techniczną możemy udzielić wyłącznie Klientom firmy POLSKA ENERGIA SP.K. W przypadku nadania hasła startowego przez instalatora konieczne jest potwierdzenie adresu e-mail użytkownika. Polega to na wysłaniu losowego kodu aktywacyjnego podczas logowania na wskazaną skrzynkę e-mail, a następnie wpisaniu go w odpowiednie pole w aplikacji fusionsolar. Witamy na stronie firmy POLSKA ENERGIA SP.K. Jeśli jesteś naszym Klientem, możesz liczyć na nasze wsparcie z zakresu instalacji, obsługi oraz konta w aplikacji Fusionsolar, a także działania instalacji fotowoltaicznej, którą wykonała firma POLSKA ENERGIA SP.K. Instalacje fotowoltaiczne dla domu, firmy.

fusion solar aplikacja